MyBox League East 2020

På denna sida redovisas den aktuella ställningen i MyBox League East 2020 efter deltävling 1 hos Katrineholms BK.

Klubbar

Plats Namn Matchpoäng Diplompoäng
1 Majornas BK 12 123
2 Katrineholms BK 12 117
3 Bålsta BK 12 110
4 Tranås BTS 11 113
5 BK Dacke 9 118
6 NBK Akilles 6 101

Senior herr

Plats Namn Matchpoäng Diplompoäng
1 Per-Ola Lindell, BK Dacke 3 34
2 Tomi Wallman, NBK Akilles 3 29
2 Elias Backlund, Bålsta BK 3 29
4 Pertti Korhola, Bålsta BK 3 27
5 Jimmy Saxvold, Katrineholms BK 3 25
6 Mika Heikkinen, Katrineholms BK 2 28
6 Arne Korhola, Bålsta BK 2 28
8 Tobias Plantin, Katrineholms BK 1 27
8 Jimmy Wallin, Bålsta BK 1 27
10 Per Jensen, NBK Akilles 1 25
11 Roland Petersson, Katrineholms BK 1 17

Medior herr

Plats Namn Matchpoäng Diplompoäng
1 Dilman Garib, Majornas BK 3 35
2 Eric Eliasson, Majornas BK 3 30
3 Ian Hellgren, Majornas BK 3 29
3 Moe Lahmar, BK Dacke 3 29
5 Björn Andersson, Bålsta BK 3 28
6 Max Albrektsson, Bålsta BK 3 26
6 Robert Junebo, Bålsta BK 3 26
8 Patrik Niklasson, Majornas BK 3 25
9 Hampus Sköld, Katrineholms BK 2 24
9 Allan Långström, Katrineholms BK 2 24
11 Philip Sundbaum, Tranås BTS 1 28
11 Richard Svensson, Bålsta BK 1 28
13 Linus Stene, Majornas BK 1 27
13 Rasmus Thollander, Katrineholms BK 1 27
15 Adam Sundbaum, Tranås BTS 1 25
16 Linus Sundqvist, Majornas BK 1 23
17 David Borgstedt, Bålsta BK 1 21

Junior herr

Plats Namn Matchpoäng Diplompoäng
1 Promise Eliogu, Katrineholms BK 3 31
2 William Lindblom, Katrineholms BK 2 22
2/td> Filip Ahlström, Katrineholms BK 2 22
4 Kevin Aziz, Katrineholms BK 1 27

Ungdom herr

Plats Namn Matchpoäng Diplompoäng
1 Alvin Shefkiu, Katrineholms BK 3 31
2 Skender Dervishi, BK Dacke 1 26
2 Teo Hallström, BK Dacke 1 26

Senior dam

Plats Namn Matchpoäng Diplompoäng
1 Lena Hjort Gustafsson, Tranås BTS 3 29
2 Pernilla Högberg, NBK Akilles 1 25
3 Therese Dahlin, NBK Akilles 1 22
4 Anette Lindh, Tranås BTS 1 21

Medior dam

Plats Namn Matchpoäng Diplompoäng
1 Jennie Johansson, Majornas BK 3 29
1 Gabriella Ohlsson, Tranås BTS 3 29
3 Erika Victorin, Tranås BTS 3 26
4 Bea Wiktorsson, BK Dacke 2 29
4 Amanda Sundbaum, Tranås BTS 2 29
6 Engla Wigstrand, Tranås BTS 1 26
7 Yaya Aloglu, Katrineholms BK 1 24

Junior dam

Plats Namn Matchpoäng Diplompoäng
1 Singne Johansson, Katrineholms BK 1 21

Ungdom dam

Plats Namn Matchpoäng Diplompoäng
1 Engela Plantin Pontén, Katrineholms BK 3 28
2 Tuva Plantin Pontén, Katrineholms BK 3 27
3 Linnéa Saxvold, Katrineholms BK 1 26