Licenser

På denna sida redovisas alla som har licens för att delta i match i tävlingsformen Mybox. Licens erhålles av Swedish MyBox Associaton då man i match i MyBox League har visat att man kan följa reglerna. Licens krävs för deltagande i större tävling.

Licens Namn Klubb Kön År Klass
0001 Per-Ola Lindell Mjölby Boxing Team Herr 1962 Senior
0002 Per Jensen NBK Akilles Herr 1967 Senior
0003 Therese Dahlin NBK Akilles Dam 1973 Senior
0004 Frank Uller Mjölby Boxing Team Herr 1963 Senior
0005 Kahled Ghandor Mjölby Boxing Team Herr 2004 Junior
0006 Mohammad Ghandor Mjölby Boxing Team Herr 2004 Junior
0007 Adam Sundbaum Tranås BTS Herr 1990 Medior
0008 Ahmed Zaki Tranås BTS Herr 2003 Junior
0009 Tomi Wallman NBK Akilles Herr 1974 Senior
0010 Ali Irfaan BK30 Motala Herr 2002 Junior
0011 Anna-Karin Wallman NBK Akilles Dam 1974 Senior
0012 Annelie Andersson Tranås BTS Dam 1972 Senior
0013 Annette Lind Tranås BTS Dam 1959 Senior
0014 Divek Sharma Åtvidabergs BK Herr 2002 Junior
0015 Emil Stenquist Tranås BTS Herr 2001 Medior
0016 Erik Ahler Tranås BTS Herr 1998 Medior
0017 Erik Haglund Åtvidabergs BK Herr 2002 Junior
0018 Umar Irfaan BK30 Motala Herr 1999 Medior
0019 Gabriella Ohlsson Tranås BTS Dam 2001 Medior
0020 Janne Eberhard NBK Akilles Herr 1969 Senior
0021 Lena Gustafsson Tranås BTS Dam 1969 Senior
0022 Ludvig Trygg NBK Akilles Herr 2003 Junior
0023 Magnus Ohlsson Tranås BTS Herr 1968 Senior
0024 Marcus Gustafsson Tranås BTS Herr 1978 Senior
0025 Masoma Khawari BK30 Motala Dam 2001 Medior
0026 Mimmi Jakobsson BK30 Motala Dam 2001 Medior
0027 Najib Ahmed BK30 Motala Herr 1998 Medior
0028 Niclas Andersson NBK Akilles Herr 1972 Senior
0029 Ognjen Kisic Tranås BTS Herr 2005 Junior
0030 Ola Gustafsson Tranås BTS Herr 1967 Senior
0031 Ove Nilsson Tranås BTS Herr 1963 Senior
0032 Patrik Trygg NBK Akilles Herr 1970 Senior
0033 Pernilla Högberg NBK Akilles Dam 1974 Senior
0034 Philip Sundbaum Tranås BTS Herr 1993 Medior
0035 Rickard Landin Tranås BTS Herr 1988 Medior
0036 Simon Jonson Tranås BTS Herr 1977 Senior
0037 Soliana Andebrhan BK30 Motala Dam 2000 Medior
0038 Susanne Hartvig Tranås BTS Dam 1961 Senior
0039 Tobias Asklöf Åtvidabergs BK Herr 1973 Senior
0040 Malin Hansson Tranås BTS Dam 1974 Senior
0041 Esmeralda Gjonlulaj BK30 Motala Dam 1999 Medior
0042 Hassna Aitahmed-Ali BK30 Motala Dam 1979 Medior
0043 Sophie Gudmann Knutsson BK Berget Dam 1989 Medior
0044 Alvari Linderman Svart Katrineholms BK Herr 2006 Ungdom
0045 Engla Wigstrand Tranås BTS Dam 2002 Junior
0046 Ola Doaud BK30 Motala Dam 2002 Junior
0047 Fredrik Gunnarsson Bålsta BK Herr 1974 Senior
0048 Mikael Eriksson Bålsta BK Herr 1973 Senior
0049 Mikael Karlsson Tranås BTS Herr 1963 Senior
0050 Jimmy Wallin Bålsta BK Herr 1976 Senior
0051 Arne Korhola Bålsta BK Herr 1966 Senior
0052 Dario Sekulic Tranås BTS Herr 1989 Medior
0053 Ali Aldamash Tranås BTS Herr 1997 Medior
0054 Kenneth Asp Tranås BTS Herr 1997 Medior
0055 Alvin Shefkiu Katrineholms BK Herr 2008 Ungdom
0056 Michael Karlsson Tranås BTS Herr 1986 Medior
0057 Russell McLean Bålsta BK Herr 1980 Medior
0058 Benjamin Albertsson Bålsta BK Herr 1988 Medior
0059 Chistoffer Lundström BK Berget Herr 1999 Medior
0060 Leif Långström Mjölby Boxing Team Herr 1987 Medior
0061 Armin Dzonlagic Bålsta BK Herr 2002 Junior
0062 Adam Alsadi Tranås BTS Herr 2005 Junior
0063 Ludvig Eriksson Bålsta BK Herr 2002 Junior
0064 Kasem Haki Mjölby Boxing Team Herr 2003 Junior
0065 Martinou Ouronti Tranås BTS Herr 2002 Junior
0066 Abdullah Maliki Mjölby Boxing Team Herr 2006 Ungdom
0067 Said Chiliou Mjölby Boxing Team Herr 2006 Ungdom
0068 Björn Andersson Bålsta BK Herr 1983 Medior
0069 Davud Sobiri Mjölby Boxing Team Herr 2008 Ungdom
0070 Destiny Karlsson Katrineholms BK Dam 2006 Ungdom
0071 Edvin Engströnm Katrineholms BK Herr 1999 Medior
0072 Engela Plantin Pontén Katrineholms BK Dam 2007 Ungdom
0073 Erika Victorin Tranås BTS Dam 1980 Medior
0074 Muhammad Hoshimov Mjölby Boxing Team Herr 2007 Ungdom
0075 Jimmy Saxvold Katrineholms BK Herr 1976 Senior
0077 John Olsson Oxelösunds BK Herr 1969 Senior
0078 Kevin Aziz Katrineholms BK Herr 2006 Ungdom
0079 Linnéa Saxvold Katrineholms BK Dam 2007 Ungdom
0080 Miguel Olsson Oxelösunds BK Herr 1995 Medior
0081 Mika Heikkinen Katrineholms BK Herr 1973 Senior
0082 Noah Johansson Bålsta BK Herr 2001 Medior
0083 Promise Eliogu Katrineholms BK Herr 2006 Ungdom
0084 Tim F Korhola Bålsta BK Herr 1993 Medior
0085 Tindra Ytterdahl Robinsson Katrineholms BK Dam 2002 Junior
0086 Tuva Plantin Pontén Katrineholms BK Dam 2009 Ungdom